Anxhela Peristeri paralajmëron projektin e ri

Këngëtarja Anxhela Peristeri është duke punuar për porjektin e ri, shkruan Rahovci.info.tv

Në njoftimin për këngën e re, Anxhela ka zbuluar se kënga është në duet dhe për këtë, artistja pyeti fansat me kë do e donin.

Ajo nuk ka dhënë detaje tjera rreth këtij projekti, veç se e ka cilësuar si një hit që është duke ardhur.

“Adrenalina” titullohet projekti i fundit i Anxhelës që e solli në muajin qershor të këtij viti. Në YouTube kjo këngë deri tani mbledhur mbi 1 milionë klikime./21Media

Lajmet Anxhela Peristeri paralajmëron projektin e ri >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!