Dalin pamjet e aksidentit të rëndë në hyrje të Rahovecit

Janë publikuar para pak çastesh pamjet e aksidentit që ndodhi në hyrje të qytetit të Rahovecit.

Faqja “Jeta në Rahovec” ka arritur të sigurojë këto pamje, por duke mos dhënë detaje rreth aksidentit, për të cilin ne raportuam gjithashtu.

Më poshtë edhe momenti i ndeshjes, ku siç shihet janë përfshirë një veturë Mercedes dhe një Kombi.

Kujtojmë se Rahoveci.info do t’ju raportojë në kohë reale për çdo risi eventuale.

Lajmet Dalin pamjet e aksidentit të rëndë në hyrje të Rahovecit >> Portal lajmesh nga Gjakova dhe Rahoveci.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!