Xeni: Ne gjakovarët jemi ekonomistë

“Dhe Parisin me ma fal,me Gjakovën nuk e nderroj” titullohet kënga që u publikua në vitin 2016 nga këngëtari nga Gjakova, Shkelzen Jetishi-Xeni.

Në programin verorë ”21 Gradë” në Rahovci.info, Xeni tregoi se kjo këngë më së miri e përshkruan dashurinë për vendlindjen.

Duke pasur parasysh shakatë që bëhen me gjakovarë rreth kursimit të parave, Xeni duke qeshur u shpreh se ”Ne gjakovarët jemi ekonomistë”./21Media

Lajmet Xeni: Ne gjakovarët jemi ekonomistë >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!