A ka bërë ndërhyrje estetike Armond Morina?

Aktori kosovar, Armond Morina sonte ishte i ftuar në programin verorë “21Gradë” në Rahovci.info.

Veç projekteve filmike dhe punës së tij, Armondi foli edhe për komentet që i merr për pamjen fizike.

Ai u shpreh se nuk ka bërë asnjë ndërhyrje estetike, duke thënë se secilën moshë duhet pritur i lumtur.

“Secila moshë e ka bukurinë e vetë, ende nuk kam bërë asnjë intervenim”, tha ndër tjera aktori./21Media

Lajmet A ka bërë ndërhyrje estetike Armond Morina? >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!