Një grua është zhdukur në Prishtinë

Zhduket një grua në Prishtinë.

Një grua është zhdukur në Prishtinë, ku për këtë rast familja ka kërkuar ndihmë nga Policia

Siç bën të ditur policia e Kosovës, një burrë ka njoftuar se gruaja e tij ka dalë nga shtëpia dhe se nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!