Era e fortë rrëzon vinçin mbi një veturë në Gjilan

Erërat e forta në Gjilan kanë bërë që një vinç të rrëzohet mbi një veturë.

Në vendin e ngjarjes janë zjarrfikësit dhe policia, teksa ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga ky rast, njofton Klankosova.

Televizioni ka kontaktuar me policinë në Gjilan por ende nuk ka marrë ndonjë informatë zyrtare rreth rastit.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!