Kënga “Do të doja” e Naser Berishës e shkruar në vitin 1992

Këngëtari Naser Berisha ishte i ftuar në emisionin  e verës “21Gradë” në Rahovci.info.

Intervista nuk kishte se si të fillonte më mirë veç se me interpretimin live të këngës së tij “Do të doja“, shkruan Rahovci.info.tv

Këtë këngë Naseri tregoi se e ka shkruar në vitin 1992, dhe nuk e priste se do ketë këtë sukses që e ka ende./21Media

Lajmet Kënga “Do të doja” e Naser Berishës e shkruar në vitin 1992 >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!