Stuhi shiu në Rahovec

Ka filluar stuhia e shiut në qytetin e Rahovecit.

Lexuesit e Rahoveci.info kanë dërguar fotografi në adresë të redaksisë së portalit.

U varros njëri prej muzicientëve më të respektuar në Rahovec, Agush Shala

Siç edhe mund ta shihni në foton e mëposhtme, shiu është i intensitetit të lartë, ndërsa për këtë stuhi veçse kanë njoftuar autoritetet hidrometeorologjike.

Lajmet Stuhi shiu në Rahovec >> Portal lajmesh nga Gjakova dhe Rahoveci.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!