Zyrtare: Luis Suarez rikthehet në Amerikën Latine

Ish sulmuesi i Ajaxit, Liverpoolit, Barcelonës dhe Atletico Madridit është transferuar në skuadrën e Uruguait, Nacional

Luis Suarez nuk do të jetë më pjesë e futbollit europian.

Legjenda e Liverpoolit dhe Barcelonës ka arritur marrëveshje që të transferohet të skuadra nga Uruguai, aty ku edhe nisi karrierën, Nacional.

“Zyrtare! Luis Suarez ka nënshkruar kontratë me Nacional, duke u kthyer në Uruguai aty ku kishte filluar 🚨🔫🇺🇾 #SuarezEnNacional”, ka shkruar gazetari i njohur Fabrizio Romano./Rahoveci info/

Lajmet Zyrtare: Luis Suarez rikthehet në Amerikën Latine >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!