“A ç’ka m’gjeti” thonë Besi e Meda

Artistët e njohur, Bes Kallaku dhe Meda porsa publikuan bashkëpunimin e tyre. Kënga titullohet “A ç’ka m’gjeti”, të cilën artistët e lansuan me videoklip, shkruan Rahovci.info.tv

Tekstin e këngës e ka shkruar Bes Kallaku, ndërsa për muzikën është përkujdesur Edlir Begolli.

Ndërkaq, videoklipi është realizuar nga Fullmoon Production./21Media

 

Lajmet “A ç’ka m’gjeti” thonë Besi e Meda >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!