Ana Kabashi publikoi këngën e re “KuKu”

Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, këngëtarja Ana Kabashi ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “KuKu”.

Teksti është shkruar nga reperi Elinel, që bashkë me Anën janë përkujdesur edhe për vijën melodike, ndërsa miksimi dhe masterizimi është realizuar në studion e producentit Rzon.

Për anë vizuele është përkujdesur Kotorri./21Media

Lajmet Ana Kabashi publikoi këngën e re “KuKu” >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!