Asnjë i vdekur dhe 1 mijë e 480 raste të reja me koronavirus

Numër i lartë i rasteve edhe sot, publikohet raporti 24 orësh.

1 mijë e 480 raste të reja me koronavirus janë konfirmuar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Raste të vdekjes s’janë regjistruar, derisa janë shëruar 1 mijë e 435 persona.

Numri i rasteve aktive ka arritur në 10 mijë e 684.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!