“Nuse o moj zemëro”, ky është bashkëpunimi i ri nga Poni

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Poni, ka publikuar një projekt të ri muzikor në bashkëpunim me këngëtarin Ylli Baka.

“Nuse o moj zemëro”, mban titullin kënga e re nga dyshja, të cilën e kanë shoqëruar me videoklip.

Për tekstin është përkujdesur Arben Duka, ndërsa për muzikën dhe aranzhmanin Edi Balili.

Për anën vizuele, Poni dhe Ylli Baka kanë bashkëpunuar me “MaxProduction”./21Media

Lajmet “Nuse o moj zemëro”, ky është bashkëpunimi i ri nga Poni >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!