Shpejtim Bulliqi reagon pas aksidentit me dy të vdekur në Podujevë: “Të tronditur”

“Të tronditur”, Shpejtim Bulliqi reagon pas aksidentit me dy të vdekur në Podujevë.

Kryetari i Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi, ka reaguar pas aksidentit tragjik që ndodhi sot herët në Podujevë, ku vdiqën dy persona dhe u lënduan dy fëmijë.

Bulliqi ka thënë se janë të tronditur nga ky lajm, derisa u ka shprehur ngushëllime familjarëve, miqve e të afërmve të viktimave.

Të lënduarve u ka uruar shërim të shpejt.

“Të tronditur morëm lajmin për aksidentin tragjik në orët e hershme të mëngjesit ku humbën jetën dy persona. Në këto momente të dhimbjes dhe pikëllimit, shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjet, miqtë dhe të afërmit e viktimave, ndërsa të lënduarëve iu uroj shërim të shpejtë”, ka shkruar Bulliqi.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!