“Të dua”, mësoi të thotë aktorja turke për pak ditë qëndrimi në Kosovë

Aktorja turke, Sevcan Yaşar në një intervistë për Rahovci.info u shpreh se ndihet e lumtur për vizitën e saj të parë në Kosovë.

”Kjo është hera e parë që jam në Kosovë dhe më ka pëlqyer shumë”, tha ndër tjera aktorja.

Gjatë qëndrimit në Kosovë, Sevcan tregoi se ka mësuar të thotë “Të dua”, shkruan Rahovci.info.tv

Kujtojmë se, aktorja turke ishte pjesë e serialit ”Erkenci Kuş” pjesë e të cilit ishte edhe aktori me prejardhje shqipatre, Can Yaman./21Media

Lajmet “Të dua”, mësoi të thotë aktorja turke për pak ditë qëndrimi në Kosovë >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!