Vetura godet motoristin në Rahovec dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Një motorist është goditur sot nga një veturë në rrugën “Xhevat Kasapi”, afër palestrës së qytetit në Rahovec.

RahoPress ka mësuar që vetura e cila ka goditur motoristin, ka ikur nga pas aksidentimit në drejtim ende të panjohur për policinë. Motoristi ka pësuar lëndime, por jo sa për ta rrezikuar jetën e tij.

Tenton t’u japë policëve 50 euro ryshfet, arrestohet i dyshuari në Rahovec

Në vendngjarje ka dalë edhe Policia e Kosovës, e cila ka nisur hetimet për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

Lajmet Vetura godet motoristin në Rahovec dhe ikë nga vendi i ngjarjes >> Portal lajmesh nga Gjakova dhe Rahoveci.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!