Zyrtare: Jules Kounde lojtar i Barcelonës

Burger King 2022

Barcelona dhe Sevilla kanë arritur marrëveshje për mbrojtësin francez Jules Kounde.

Blaugrana ka bërë një tjetër goditje të madhe në treg, duke nënshkruar me njërin prej mbrojtësve më prespektiv në Europë për momentin, Jules Kounde.

Francezi besohet e ka nënshkruar kontratë katër vjeçare dhe lajmin ka arritur që ta konfirmojë për media gazetari i njohur, Fabrizio Romano.

“Zyrtare dhe e konfirmuar! Jules Kounde i është bashkuar Barcelonës nga Sevilla me kontratë permanente”, ka shkruar ai.

“Barcelona dhe Sevilla kanë arritur marrëveshje për transferimin e Jules Olivier Kounde. Pritet që lojtari t’i kryejë testet mjekësore dhe të nënshkruajë kontratën”, kanë konfirmuar të dyja klubet për gazetarin e njohur të transferove./Rahoveci info/

Lajmet Zyrtare: Jules Kounde lojtar i Barcelonës >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!