“Nuk muj” publikohet nga Elgit Doda

Këngëtari Elgit Doda publikoi projektin e paralajmëruar ditë më parë.

Kënga titullohet “Nuk muj”, të cilën artisti e lansoi të premten me videoklip, shkruan Rahovci.info.tv

Tekstin e këngës e kanë shkruar Elgit Doda dhe Romeo, ndërsa për miksimin dhe masterizmin është përkujdesur Marenglen Boja.

Ndërkaq, videoklipi është realizuar nga Fullmoon Production./21Media

Lajmet “Nuk muj” publikohet nga Elgit Doda >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!