Publikohet “M’syshi” i Asimit dhe Leonorës

Këngëtarët e njohur, Asim Gashi dhe Leonora Jakupi sot publikuan bashkëpunimin e paralajmëruar.

“M’syshi” titullohet kënga e artistëve, të cilën e publikuan me videoklip, shkruan Rahovci.info.tv

Për tekstin e këngës është përkujdesur Fatmir Muja, ndërsa muzikën dhe orkestrimin Shpetasound.

Videoklipi i “M’syshi-t” është realizuar nga UrbanGraphics./21Media

Lajmet Publikohet “M’syshi” i Asimit dhe Leonorës >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!