Vazhdon saga e Ronaldos, lihet jashtë ekipit për ndeshjen ndaj Atleticos

Cristiano Ronaldo duket se nuk është thirrur nga Manchester United për ndeshjen e së shtunës ndaj Atletico Madridit,

Përveç kësaj, ka dyshime nëse ylli portugez do të luajë edhe në ndeshjen e së dielës kundër Rayo Vallecanos.

Edhe pse e ardhmja e Ronaldos te United mbetet në dyshim, transferimet e reja Christian Eriksen, Tyrell Malacia dhe Lisandro Martinez janë përfshirë në skuadër për udhëtimin në Oslo.

20 lojtarët e përzgjedhur nga Ten Hag:

Portierë: David De Gea, Tom Heaton, Matej Kovar.

Mbrojtës: Diogo Dalot, Victor Lindelöf, Harry Maguire, Tyrell Malacia, Lisandro Martínez, Alex Telles.

Mesfushorët: Christian Eriksen, Bruno Fernandes, Fred, James Garner, Scott McTominay, Facundo Pellistri, Donny van de Beek.

Sulmuesit: Anthony Elanga, Anthony Martial, Marcus Rashford, Jadon Sancho./Rahoveci info/

Lajmet Vazhdon saga e Ronaldos, lihet jashtë ekipit për ndeshjen ndaj Atleticos >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!