“Dhimbje dhimbje” kënga e re e Dafina Zeqirit

Këngëtarja, Dafina Zeqiri ka gati këngën e saj të re, shkruan Rahovci.info.tv

Ajo ka njoftusr se kënga e cila u bë virale në TikTok do publikohet nesër në ora 18:00.

“Dhimbje dhimbje” mban titullin kënga e re e Dafinës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Projekti “Malli” është projekti i fundit i Dafinës që është publikuar më 8 korrik dhe deri tani në Youtube ka arritur mbi 7 milionë klikime./21Media

Lajmet “Dhimbje dhimbje” kënga e re e Dafina Zeqirit >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!