Publikohet “Habibi” nga Capital T, Anxhela dhe Mandi

Këngëtarët e njohur, Capital T, Anxhela Peristeri dhe Mandi sot publikuan projektin e përbashkët.

Kënga titullohet “Habibi”, të cilën artistët e publikuan me videoklip, shkruan Rahovci.info.tv

Kënga është shkruar nga Anxhela Peristeri dhe Capital T, ndërsa për muzikën është përkujdesur Irkenc Hyka.

Ndërkaq, videoklipi i këngës është realizuar “Max Production”./21Media

Lajmet Publikohet “Habibi” nga Capital T, Anxhela dhe Mandi >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!