Publikohet “Uma Love” nga Ledri, Lumi B dhe NUK

Artistët e njohur, Ledri Vula, Lumi B dhe NUK porsa publikuan projektin e përbashkët.

“Uma Love” titullohet kënga, të cilën artistët e lansuan me videoklip, shkruan Rahovci.info.tv

Për tekstin e këngës janë përkujdesur Ledri, Lumi B dhe Nuk, ndërsa për muzikën LIS.

Ndërkaq, videoklipi i “Uma Love” është realizuar nga Supercutstudio /21Media

Lajmet Publikohet “Uma Love” nga Ledri, Lumi B dhe NUK >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!