Nora Istrefi në pushime vet e dyta

Në mes të sezonit ku e gjenë të angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore, Nora Istrefi i ka dedikuar pak kohë vetes dhe personit më të shtrenjtë të saj.

Këngëtarja është duke pushuar vetë e dyta, bashkë me vajzën Renee, por nuk ka zbuluar vendin se ku po i kalon këto pushime.

Nënë e bijë disa në imazhet që po publikohen në rrjetet sociale shihen se janë duke kaluar për mrekulli.

“Mama Mia”, mbetet projekti i fundit i Norës që e solli muajin e kaluar me Shurte Gashin dhe Bardhin. Kënga e publikuar më 10 korrik në Youtube deri tani ka mbledhur mbi 7 milionë klikime./21Media 

Lajmet Nora Istrefi në pushime vet e dyta >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!