Publikohet kënga “Dhimbje Dhimbje” nga Dafina Zeqiri

Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar sot projektin e ri muzikor.

“Dhimbje Dhimbje”, mban titullin kënga e re nga Dafina.

Një pjesë të shkurtër të kësaj kënge, këngëtarja e kishe ndarë me ndjekësit para disa ditëve dhe u bë virale në TikTok.

“Dhimbje Dhimbje” vjen pas këngës “Malli” që u prit mjaft mirë nga publiku. Për një periudhë të shkurtër nga lansimi ka arritur mbi shtatë milionë klikime në YouTube./21Media 

Lajmet Publikohet kënga “Dhimbje Dhimbje” nga Dafina Zeqiri >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!