U mbajt mbledhja e shtatë e rregullt e Kuvendit Komunal të Rahovecit

Kryesuar nga kryesuesi i Kuvendit, Defrim Kafexhiu, të premten, është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit Komunal të Rahovecit.

Në mbledhje i pranishëm ishte Kryetari i Komunës, Smajl Latifi, i cili dha përgjigje në pyetjet e anëtarëve të Kuvendit, nënkryetari i Komunës Fatmir Iska, anëtarët e Kuvendit Komunal dhe drejtorët e drejtorive komunale.

Shtatë seanca, Kafexhiu i lumtur me punën e deritanishme: Gjithmonë me përgjegjësi morale e profesionale

Gjatë kësaj mbledhje janë shqyrtuar këto raporte:

Shqyrtimi i Raportit financiar janar – qershor – 2022;
Shqyrtimi i Raportit të punës së DKA-së për përfundimin e vitit mësimor 2021/2022;
Shqyrtimi i Raportit të auditimit për pasqyrat financiare vjetore të komunës së Rahovecit për vitin 2021;

Lajmet U mbajt mbledhja e shtatë e rregullt e Kuvendit Komunal të Rahovecit >> Portal lajmesh nga Gjakova dhe Rahoveci.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!