Peci takohet me ambasadorin e Katarit, bisedojnë për potencialin e zhvillimit të bujqësisë

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, ka pritur në takim Ambasadorin e Shtetit të Katarit në Shqipëri, jo rezident në Kosovë, Ali Bin Hamad Al Marri. Peci theksoi se me ambasadorin Al Marri biseduan për potencialin e zhvillimit të bujqësisë dhe mundësitë e investimeve të agro-bizneseve të Katarit në Kosovë. “Sot prita në takim Ambasadorin e Shtetit të Katarit në Shqipëri, jorezident në Kosovë…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!