Adriana Matoshi: Unë e vlerësoj veten dhe dinjitetin tim

Artistja e njohur kosovare, Adriana Matoshi, mbetet mjaft aktive dhe njëkohësisht e ndjekur në rrjetet sociale.

Në Instagram aktorja ka mbi 131 mijë ndjekës, për të cilët vazhdimisht publikon fotografi nga puna dhe jeta e saj e përditshme, shkruan Rahovci.info.tv

Me fotografitë e fundit të publikuar në Instagram Adriana bëri një dedikim të huazuar për vlerën e femrës.

“Unë e vlerësoj veten dhe dinjitetin tim,dhe unë nuk do t’a toleroj askënd që do të përpiqet t’më bëjë të kërkoj falje se jam e fuqishme. Unë trajtohem ashtu siç e meritoj,dhe njerëzit që dëshirojnë të më mposhtin dhe të ma ulin forcën,do të fillojnë të ma kërkojnë ndihmën. Unë do t’jem za i fuqishem për të gjithë ju,pa dallim race,moshe,gjinie! Vetëm njerëzit e pavlerë kanë nevojë të ulin të tjerët për t’u ndier më mirë”, ka shkruar aktorja në Insatgram./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi)

Lajmet Adriana Matoshi: Unë e vlerësoj veten dhe dinjitetin tim >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!