Vjollca Robelli me bashkëshortin e saj postojnë foto nga “ndeja private” me Kurtin

Këngëtarja me bashkëshortin e saj postojnë foto nga “ndeja private” me Kurtin.

Këngëtarja Vjollca Robelli Mripa ka postuar një foto të një ndeje private që po mbahet në orët e vona në kryeqytet, e ku i pranishëm është edhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti.

Këngëtarja që jeton Londër ka postuar një foto ku shihet me bashkëshortin e saj dhe Kurtin.

“Knaqesi me qene në Prishtine, private party, kryeministri jonë Albin Kurti”, ka shkruar ajo në rrjetin social.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!