2 Ton: Emocionona

Rep-artisti i njohur, 2 Ton pritet që së shpejti të publikojë projektin e radhës. Kështu informoi sot artisti përmes një postimi në Instagram, me ç’rast publikoi edhe një pjesë nga kënga.

“T’Shtunen / Emocionona”, shkroi 2 Ton në instagram, i cili lë të kuptohet se kënga do të titullohet “Emocionona” dhe do të publikohet ditën e shtunë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)

Kujtojmë që, “Simpati” titullohet projekti i fundit nga 2 Ton. Kënga është publikuar më 15 korrik dhe deri tani në Youtube ka arritur rreth 2 milionë klikime./21Media

Lajmet 2 Ton: Emocionona >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!