Dua Lipa nga Prishtina: Mezi po e pres natën e sotme

Dyert e festivalit “Sunny Hill” hapen sot në ora 12:00. Nga sot, deri më 7 gusht do të performojnë artistë të famshëm në botë dhe yje vendor në ​këtë festival që mbahet në Parkun e Gërmisë.

Dua Lipa thotë se është gati për Sunny Hill Festival, dhe ka shkuar të shohë nga afër skenën gjigante dhe përgatitjet e fundit në Parkun e Gërmisë.

Këngëtarja me famë botërore ka publikuar disa fotografi nga Prishtina, teksa shtoi se mezi po e pret natën e sotme.

Këtë vit, festivali “Sunny Hill” do mbahet edhe në Tiranë më 26, 27 dhe 28 gusht./21Media 

Lajmet Dua Lipa nga Prishtina: Mezi po e pres natën e sotme >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!