Fotografi e ëmbël e Neki Emrës me djalin

Këngëtari Neki Emra dhe bashkëshortja e tij, Zana Zhaveli në dhjetor të vitit 2021 janë bërë prindër për herë të parë. Ata janë bekuar me binjakë, një vajzë dhe një djalë.

Çifti i njohur i showbizit shqiptar për fëmijët e tyre zgjodhën emrat Hera dhe Aresi.

Fotografitë e publikuar me Herën dhe Aresin në rrjetet sociale nga Zana dhe Neki janë të pakta. Kur jemi te kjo e fundit, Neki sot në Instastory publikoi një imazh të ëmbël me djalin.

“Aresi i babit”, është mbishkrimi që Neki e la mbi këtë imazh.

Kujtojmë se Neki dhe Zana u martuan në vitin 2015./21Media

Lajmet Fotografi e ëmbël e Neki Emrës me djalin >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!