Vëllezërit i shkojnë në shtëpi ish-dhëndrit, e bëjnë për spital

Dy persona janë arrestuar pasi dyshohet se kanë sulmuar fizikisht ish-dhëndrin e tyre.

Sinjali mëson se ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:50 në rrugën ‘Sheh Mihedini’, ku të dyshuarit kanë shkuar në banesën e ish-bashkëshortit të motrës së tyre dhe si pasojë e disa mosmarrëveshjeve në të kaluarën, kanë filluar ta godasin me grushte 41-vjeçarin.

Defekt në gypin në Radostë të Rahovecit, mbi të u ndërtua një shtëpi pa leje

Ankuesi ka pësuar lëndime trupore, për çka ka kërkuar ndihmë mjekësore në spital.

Ai rastin e ka denoncuar edhe në Polici, me ç’rast njësitet policore kanë shoqëruar njërin nga të dyshuarit në stacion për intervistim, ndërsa tjetri është arratisur.

Lajmet Vëllezërit i shkojnë në shtëpi ish-dhëndrit, e bëjnë për spital >> Portal lajmesh nga Gjakova dhe Rahoveci.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!