Veshja speciale e Duas surprizë për sonte

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sonte do të performojë në skenën e madhe të festivalit “Sunny Hill” që mbahet në prakun e Gërmisë.

Dua tha se ndjhet e lumtur dhe krenare që ky festival po mbahet në vendin e saj, shkruan Rahovci.info.tv

Për këtë performancë, ajo tregoi se ka pergaditur një veshje speciale, të cilën tha se do e shohim sonte./21Media

 

Lajmet Veshja speciale e Duas surprizë për sonte >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!