Asnjë i vdekur dhe 1 mijë e 266 raste të reja me koronavirus në Kosovë

1 mijë e 266 raste të reja me COVID-19.

1 mijë e 266 raste të reja me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Siç njofton Ministria e Shëndetësisë përmes raportit të ri, nuk ka viktima.

Janë kryer 3 mijë e 609 testime, 1 mijë e 606 qytetarë u shëruan, ndërkohë numri i rasteve aktive është mbi 9 mijë

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!