Gruaja arrestohet për marrëdhënie seksuale me qenin e saj, ndërsa ish i dashuri e filmoi

Një grua në Florida është arrestuar pasi dyshohet se kishte kryer marrëdhënie seksuale me qenin e saj, ndërsa ish i dashuri i saj përballet me akuza për filmimin e të gjithë ngjarjes dhe ruajtjen në një hard-disk, thanë autoritetet lokale.

Christina Calello, 36, ‘angazhohet me dëshirë në aktivitet seksual me qenin’ disa herë gjatë gati tetë viteve, sipas një raporti të arrestimit të ndarë nga Zyra e Sherifit të Qarkut Pinellas.

Geoffrey Springer, 39 vjeç, i cili dikur ishte në lidhje me Calello, u arrestua gjithashtu pasi ai “regjistroi aktivitetin seksual dhe e vendosi atë në një usb”.

Qeni iu konfiskua ish-çiftit dhe u dërgua në një spital lokal për kafshë shtëpiake për ekzaminim rutinë.

Raca e tij nuk dihet, megjithëse policia tha nuk ka pësuar lëndime të dukshme.

Calello dhe Springer u morën në paraburgim dhe po akuzohen për aktivitet seksual që përfshinte kafshë, shkruan DailyMail, transmeton Klankosova.tv.

Calello, pictured with her father (right) was previously arrested and charged in May for domestic battery

Lajmet Gruaja arrestohet për marrëdhënie seksuale me qenin e saj, ndërsa ish i dashuri e filmoi >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!