Haradinaj me fëmijë në “Sunny Hill”

Sonte nisi Festivali “Sunny Hill”, i cili konsiderohet si më i madhi në rajon.

Në natën e parë të “Sunny Hill” i pranishëm ishte edhe ish-kryemistri dhe kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj. Ai postoi një fotografi në Facebook, në të cilën shihet me dy fëmijët e tij.

“Me Hanen e Gjinin në Sunny Hill”, shkroi Haradinaj në Facebook.

May be an image of 5 people, people standing and text that says 'ARE RYOUUPA YOU UPP'

Nga sonte e deri më 7 gusht në “Sunny Hill”, që mbahet në Parkun e Gërmisë do të performojnë artistë të njohur vendor dhe ndërkombëtar./21Media

Lajmet Haradinaj me fëmijë në “Sunny Hill” >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!