Vetaksident i tmerrshëm tek ‘Ura e Fshajtë’ – PAMJE

Një vetaksident i rëndë ka ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm tek ‘Ura e Fshajtë’.

Nga fototografitë e publikuara nga Sinjali, shihet se vetura e përfshirë në aksident ka pësuar dëme të mëdha materiale, mirëpo nuk dihet ende nëse ka të lënduar apo cila është gjendja e tyre shëndetësore.

Gazeta ka kontaktuar Policinë e Kosovës në Gjakovë për më shumë informacione, mirëpo nuk kanë kthyer ende përgjigje.

Lajmet Vetaksident i tmerrshëm tek ‘Ura e Fshajtë’ – PAMJE >> Portal lajmesh nga Gjakova dhe Rahoveci.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!