Azet dashurohet në Dua Lipën

Mbrëmë është mbajtur nata e dytë e festivalit ‘Sunny Hill’ në parkun e Gërmisë. Në natën e dytë para një numri të madh të publikut përformoi rep-artisti Azet.

Azet në Instagram ka publikuar një fotografi me këngëtaren kosovare me famë botërore, Dua Lipën.

Në gjuhën gjermane ai ka shkruar se është i “zënë”, shoqëruar me emojit me zemra dhe dry, tipike të çifteve.

Miku i tij Zuna i ka uruar “vetëm më të mirat për Azetin”./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AZET (@kmn_azet)

 

 

Lajmet Azet dashurohet në Dua Lipën >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!