Vdes në moshë të re gazetari Nimet Isufi

Ka vdekur sot gazetari Nimet Isufi. Lajmi është bërë i ditur nga miku dhe kolegu i tij, Almer Toska.

Ky i fundit ka dhënë detaje lidhur me shkakun e ndarjes nga jeta të gazetarit duke thënë se ai ka pësuar një arrest kardiak.

“Me hidhërim të thellë, ju njoftoj që shoku dhe ish-kolegu ynë gazetar Nimet Isufi ka ndërruar jetë në mënyrë të papritur sot pasdite për shkak të një arresti kardiak. Allahu e mëshiroftë dhe e bëftë prej banorëve të xhenetit”, shkruan ai.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!