Rita Ora sjell bashkëpunim me këngëtaren shqiptare

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka ditë që është në qendër të vëmendjes pas martesës sekrete me të fejuarin e saj Taika Waititi.

Por, si duket kemi të reja nga Rita edhe në aspektin profesional.

Një burim tha për “The Sun” se ajo është rikthyer në studio për të punuar rreth një kënge të re dhe ky do të jetë bashkëpunim me një këngëtare tjetër shqiptare.

“Rita tashmë është kthyer në studio duke punuar në albumin e saj të tretë, me sesionin e saj të fundit të incizimit me Ava Max dhe kompozitorin Noah Cyrus”, tha burimi.

Ava Max është këngëtare me origjinë nga Shqipëria e cila karrierën e saj muzikore po e zhvillon në Amerikë./21Media

Lajmet Rita Ora sjell bashkëpunim me këngëtaren shqiptare >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!