Të shtëna armësh në Prishtinë, dyshohet për një të plagosur

Një veturë është sulmuar me armë zjarri në rrugën “Muharrem Fejza”, në Prishtinë.

Siç raporton Kosovapress, dyshohet se ka të plagosur.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin. Ndërkohë, dëshmitarët thonë se kanë parë gjakë në veturë e në rrugë.

Policia deri tash nuk ka dhënë detaje.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!