Haradinaj: Kurti mashtrues, po dëshiron marrëveshje për mossulmim me Serbinë

Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka folur për takimin në mes të kryeministrit të Kosovës Albin Kurti, dhe presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiq, që pritet të mbahet më 18 gusht në Bruksel.

Haradinaj e quajti Kurtin mashtrues duke thënë se po dëshiron marrëveshje “për mossulmim me Serbinë”, nën një emër si marrëveshje e marëdhënieve të mira, e që është kthim prapa.

“Mashtruesi po don marrëveshje për mos-sulmim me Serbinë, nën një emër si marrëveshje e marëdhënieve të mira, e që është kthim prapa” – tha Haradinaj.

Lajmet Haradinaj: Kurti mashtrues, po dëshiron marrëveshje për mossulmim me Serbinë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!