Gresa Behuli: Më në fund pak kohë vetëm me Diellin tim

Sezona e verës si gjithmonë e gjenë të angazhur në ahengje të ndryshme familjare, bëhet fjalë për Gresa Behlulin, që vera e këtij viti e ka gjetur Gresën me epitetin e nënës.

Mes punës dhe jetës personale, Gresa po mudohet të gjejë kohë për të kaluar me djalin e saj, Diellin.

Në njjë postim në Instagram Gresa ka treguar se më në fund ka gjetur kohë për Diellin.

“Më në fund pak kohë vetëm me Diellin tim”, është mbishkrimi që Gresa e la mbi fotografinë e publikuar./21Media

Lajmet Gresa Behuli: Më në fund pak kohë vetëm me Diellin tim >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!