Dy të vdekur dhe 783 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Dy kosovarë vdesin nga COVID-19, konfirmohen 783 raste të reja.

Edhe 783 raste me COVID-19 janë konfirmuar në 24 orët e fundit në Kosovë.
Këto raste vijnë pas 952 testimeve.

Gjithashtu, brenda këtij intervali kohor edhe dy persona kanë vdekur si pasojë e COVID-19.

Ndërkaq, mbesin edhe 5 mijë e 561 raste aktive.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!