Albërije Hadërgjonaj feston ditëlindjen, kaq vjet mbushi sot

Sot është ditë e veçantë për këngëtaren e njohur, Albërije Hadërgjonajn. Artistja sot mbushi 47 vjet, shkruan Rahovci.info.tv

Me rastin e ditëlindjes, ajo po pranon urime të shumta nga familjarë, miq e kolegë të shumtë.

Artistja shpërndau urime të shumta në instastory, të cilat i pranoi me rastin e ditës së shënuar.


Albërije Hadërgjonaj është këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur, e cila është lindur më 15 shtator të vitit 1975 në Deçan.

Disa nga këngët e saj ndër vite janë: “Loçka jeme”, “Lozonjare”,  “Asnjëherë”, etj. Ndërkaq, projekti i fundit i artistes është “Nuse në Amerikë”. Projekti është publikuar më 31 gusht dhe deri tani ka 475 mijë e 516 klikime në Youtube./21Media 

Lajmet Albërije Hadërgjonaj feston ditëlindjen, kaq vjet mbushi sot >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!