Dueli i shqiptarëve në Turqi, Bytyqi nga fillimi kurse Rashica në stol

Një ndeshjes interesante do të luhet sonte në Turqi mes skuadrave Galatasaray dhe Konyaspor.

Ky duel ka një rëndësi të veqantë pasi Skuadra e Milot Rashicës do të luaj kundër skuadrës së Zymer Bytyqit dhe Endri Çekiçit.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare, ku Rashica nuk është në formacionin startues të Gallatasarayit ndërsa për konyasporin nga fillimi do të luajn Bytyqi e Çekiçi./Rahoveci info/

 

Lajmet Dueli i shqiptarëve në Turqi, Bytyqi nga fillimi kurse Rashica në stol >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!