Fotografi të rralla nga fëmijëria e Dhurata Dorës

Bukurinë dhe stilin e veçantë këngëtarja Dhurata Dora e ka pasur që në fëmijëri.

Kjo u pa në disa fotografi të rralla nga fëmijëria që Dhurata i ka publikuar së fundmi në Instagram.

Me këto imazhe të ndara për fansat, Dhurata ka shfaqur disa momente nga fëmijëria e saj.

Projekti i fundit i Dhuratës është bashkëpunim me Azetin dhe Zunën që titullohet “”Oeo””. Kjo këngë e publikuar muajin e kaluar deri tani në YouTube numëron mbi 11 milionë klikime./21Media

Lajmet Fotografi të rralla nga fëmijëria e Dhurata Dorës >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!