Java e 8-të në Superligë nis sot me dy ndeshje, vëmendja në Gjilan

Albi Superliga e Kosovës në futboll vazhdon me ndeshjet e javës së tetë, që janë të parapara të nisin sot.

Dy ndeshje janë të planifikuara për këtë të shtunë, të cilat pritet të jenë intersante.

Drita, që është lidere në tabelë me 14 pikë, do të luajë në udhëtim te Malisheva, më këta të fundit që janë në pozitën e gjashtë me 7 pikë.

Ndeshja tjetër do të zhvillohet në Gjilan, mes Gjilanit dhe Llapit.

Gjilanasit janë në pozitën e dytë me 14 pikë, teksa llapjanët janë në pozitën e parafundit (9) me 5 pikë.

Të dy ndeshjet janë të planifikuara që të zhvillohen nga ora 15:00./Rahoveci info/

Lajmet Java e 8-të në Superligë nis sot me dy ndeshje, vëmendja në Gjilan >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!