Këngë e re nga Remzie Osmani

Gjatë tërë verës ishte e angazhuar me dasma dhe ahengje të ndryshme familjare, por tash ka vendosur të sjellë një këngë të re, bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Remzie Osmanin.

Në një postim në rrjetet sociale, Remiza ka treguar se kënga do jetë e shoqëruar me videoklip, shkruan Rahovci.info.tv

“Më ndryshe, klipi i ri, kënga e re”, ka shkruar Remzia, teksa ka publikuar fotografi nga xhirimet e klipit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani)

Projketi i fundit i Remzies është bashkëpunimi me Nexhat Osmanin i titulluar,  “Moj Dashni”./21Media

Lajmet Këngë e re nga Remzie Osmani >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!